cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
1 Vybráno
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Tesori d'Oriente EdP White Musk parfémovaná voda, 100 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente EdP White Musk parfémovaná voda, 100 ml
Kód: 25613
Kód dod.: 795306
EAN: 8008970011141
100%
174.90 Kč
1 749Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parfém Tesori d’Oriente White Musk byl vyroben z těch nejlepších a nejcennějších esencí. Jeho vůně Vás bude provázet po celý den.
Fino potravinová fólie o síle 9 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrů
Fino
Fino potravinová fólie o síle 9 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrů
Kód: 1808284
 
EAN: 5201314951506
100%
39.90 Kč
2Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino potravinová fólie o délce 20 metrů je ideální na balení, mražení a skladování potravin. Síla fólie je 9 mikronů. Šířka potravinové fólie 29 cm.
STR8 Red Code sprchový gel pro muže, 250 ml
Str8
STR8 Red Code sprchový gel pro muže, 250 ml
Kód: 1907188
Kód dod.: 797320
EAN: 5201314047797
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
STR8 Red Code - mužná, silná a přitažlivá vůně.
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Kód: 2603182
Kód dod.: 810585
EAN: 8592297014850
 
89.90 Kč
224.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Moisture Miracle je ošetřující sprchový krém s hydratačním komplexem a pečujícími oleji, který pokožku při každodenním mytí šetrně čistí a zároveň pomáhá zachovat její hydrataci a hebkost.
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Fresh Blossom, 250 ml
Kód: 2603179
Kód dod.: 810582
EAN: 8592297017035
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Fresh Blossom je ošetřující sprchový krém s květovou vodou z neroli a hydratačním komplexem, který pokožku jemně čistí, pečuje o její hydrataci a zanechává příjemný pocit květinové svěžesti.
Indulona Měsíčková nechtíková krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona Měsíčková nechtíková krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309548
Kód dod.: 820034
EAN: 8592297009689
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Měsíčková je regeneračně – hydratační krém se zvláčňujícím efektem pro normální a citlivou pokožku obohacený výtažkem z měsíčku lékařského a glycerinem pokožku zvláčňuje, zjemňuje a vyhlazuje.
Fino pytle na odpad s uchy, 60 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 60 L
Kód: 2508044
Kód dod.: 954519
EAN: 5201314198086
 
54.90 Kč
3.66Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino Premium Aromatic jsou praktické odpadkové pytle s objemem 60 litrů
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Kód: 2603177
Kód dod.: 810580
EAN: 8592297017004
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je pečující sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, který při každodenním sprchování spojuje šetrné čištění pokožky s příjemnou péčí.
Indulona tekuté mýdlo Růže náhradní náplň, 750 ml
Indulona®
Indulona tekuté mýdlo Růže náhradní náplň, 750 ml
Kód: 2507071
Kód dod.: 820019
EAN: 5201314187288
 
104.90 Kč
139.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Tekuté mýdlo Růže jemně čistí, hydratuje a zanechává ruce hebké a provoněné okouzlující vůní růží.
AKCE
-22%Sleva
Tesori d'Oriente aviváž Persian Dream, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Persian Dream, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300566
Kód dod.: 795408
EAN: 8008970055268
95%
69.90 Kč
89.90 Kč
91.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vůně Persian Dream se smyslnou vůní jasmínu a granátového jablka se prolínají s nádechem červeného čaje a teplými odstíny jantaru.
AKCE
-22%Sleva
Tesori d'Oriente aviváž Japanese Rituals, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Japanese Rituals, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300034
Kód dod.: 795407
EAN: 8008970055220
97%
69.90 Kč
89.90 Kč
91.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaná aviváž s omamnou a intenzivní květinovou vůní pivoňky a japonské kamélie. Obohacená o vzácné mikrokapsle parfému. Usnadňuje žehlení.
AKCE
-22%Sleva
Tesori d'Oriente aviváž Ayurveda, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Ayurveda, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300083
Kód dod.: 795411
EAN: 8008970055244
100%
69.90 Kč
89.90 Kč
91.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaná aviváž s omamnou a intenzivní vůní citrusových plodů, amla oleje a esence z pačule. Obohacená o vzácné mikrokapsle parfému. Usnadňuje žehlení.
Indulona olivová krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona olivová krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309549
Kód dod.: 820036
EAN: 8592297009696
100%
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační ochranný krém je obohacený olivovým olejem, který chrání pokožku před vysoušením. Olivový olej je zdrojem vitamínů A a E, napomáhá obnově kožních buněk, zvyšuje elasticitu pokožky a tím zpomaluje proces stárnutí.
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Lavender zatahovací, 28 µ, 53 × 59 cm, 35 l, 12 ks
Kód: 2402068
Kód dod.: 954514
EAN: 5201314172444
 
69.90 Kč
5.83Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
AKCE
-22%Sleva
Tesori d’Oriente aviváž Vanilka,38 dávek,760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d’Oriente aviváž Vanilka,38 dávek,760 ml
Kód: 2501470
Kód dod.: 795412
EAN: 8008970062266
 
69.90 Kč
89.90 Kč
91.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tesori d’Oriente Vanilka – luxusní aviváž pro měkké prádlo s neodolatelnou vanilkovou vůní.
Fino Green Life recyklované PE pytle na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Fino
Fino Green Life recyklované PE pytle na odpad, 25 µ, 50 × 55 cm, 35 l, 22 ks
Kód: 1908622
Kód dod.: 954694
EAN: 5900536335964
100%
69.90 Kč
3.18Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino green life pytle jsou vyrobené z 97 % recyklovaného polyethylenu. Při jejich výrobě není potřeba nových vstupních surovin (ropy) a naopak, spotřebovává se to, co už bylo jednou vyrobeno.
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce Zklidňující zázrak, 50 ml
Kód: 2400434
Kód dod.: 820029
EAN: 8592297010104
100%
49.90 Kč
998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce zklidňující zázrak byl speciálně vyvinutý tak, aby poskytl okamžitý komfort suchým rukám. Efektivně hydratuje a zklidňuje pokožku a poskytuje jí dlouhotrvající ochranu.
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Fino
Fino Zeus Flex pytle na odpad, zatahovací, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Kód: 2201186
Kód dod.: 8571045089
EAN: 5201314160786
 
59.90 Kč
7.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultra elastické zatahovací pytle na odpad o objemu 70 litrů. Neprosakují a jsou odolné proti protržení.
AKCE
-25%Sleva
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente Byzantium krémový sprchový gel, 250 ml
Kód: 1907998
Kód dod.: 795317
EAN: 8008970040745
 
59.90 Kč
79.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémový sprchový gel s orientální vůní pro ženy.
Indulona Profi SOS ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi SOS ochranný krém, 100 g
Kód: 97832
Kód dod.: 820074
EAN: 8588006397109
100%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření lehce porušené pokožky a její ochrana před mikroby. Omezuje riziko vzniku infekcí, pomáhá chránit před mikroby, má zklidňující účinky, podporuje regeneraci, navrací vitalitu.
AKCE
-10%Sleva
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
70 Kč
78 Kč
233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametový tělový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extrakty z modré lilie a mlékem z papyru. Bohatá a hedvábná textura, která se rychle absorbuje, nezanechává mastný film a rozjasňuje pokožku těla.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 30 x 45 cm, 8 µm, 50 ks
Kód: 2404762
Kód dod.: 956109
EAN: 5201314333333
 
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozměr 30 × 45 cm, 50 ks v balení. Velmi praktické a snadno použitelné. Zabírají minimum prostoru uvnitř zásuvky.
AKCE
-22%Sleva
Tesori d'Oriente aviváž Muschio Bianco, 38 praní, 760 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente aviváž Muschio Bianco, 38 praní, 760 ml
Kód: 2300084
Kód dod.: 795405
EAN: 8008970055206
99%
69.90 Kč
89.90 Kč
91.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaná aviváž s omamnou a intenzivní vůní pižma a bílých květů. Obohacená o vzácné mikrokapsle parfému. Usnadňuje žehlení.
AKCE
-13%Sleva
Tesori d'Oriente sprchový gel Vanilka & Zázvor, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d'Oriente sprchový gel Vanilka & Zázvor, 250 ml
Kód: 2508338
Kód dod.: 795386
EAN: 8008970037462
 
69.90 Kč
79.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tesori d'Oriente sprchový gel hydratuje a čistí pokožku do hloubky
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.